Organizacja imprez

 

 

 

 

 

 

 

UWAGA!!!
Klub RAKSA nie organizuje imprez urodzinowych do odwołania.

Wszystkich sympatyków naszego klubu serdecznie przepra-szamy.

 

Prowadzimy zabawę w miejscu wskazanym przez Klienta - lub w naszym klubie w Komorowie-Granicy. Klub RAKSA to pięknie położony, przyjazny dom z dużym ogrodem blisko lasu. W zabawach wykorzystujemy liczne rekwizyty, multimedia, realizujemy wesołe a zarazem pełne niespodzianek i atrakcji scenariusze tematyczne, staramy się korzystać z pleneru, gdy tylko pogoda temu sprzyja.

 

 

Nasze sprawdzone pomysły:

 

Wnętrze plus plener:

 

Małe Plemię - wszystko o Indianach Równin Ameryki Północnej. Zabawy indiańskie w plenerze i w naszym prawdziwym tipi. Ciekawe rekwizyty, indiańska muzyka i taniec, legenda o bizonie, tajemnice i ciekawostki
o Indianach. Budujemy własne tipi. Poszukiwanie skarbów Indian.

 

Rycerze, dwórki i Święty Graal - jak stać się giermkiem a jak rycerzem - turniej rycerski na wesoło, zabawy ruchowe, sprawnościowe i logiczne. Średniowieczne zwyczaje i tańce, praca plastyczna związana z tematem imprezy, przebieranki, miecze i wianki.

 

Bal na Tortudze - ahoj marynarze, żeglarze i piraci! Tu o morzu i statkach zabawa. Żagle, liny, wiosła i wesołe podrygi przy dźwiękach szant. Trochę prawdy i żartów o piratach i ich zdobyczach. Poszukiwanie skarbów dla wytrwałych. Zmieniamy się w wąsatych piratów i złowrogie piratki.

 

Ninja na Hondzie - Japonia wokół nas. Zabawy sprawnościowe i logiczne związane z Japonią. Quiz multimedialny o Japonii. Bajki Japońskie ilustrowane pracą plastyczną. Lampiony, smoki, sztuki walki, praca plastyczna w grupach.

 

Olimpiada - zabawy ruchowe i sprawnościowe w ramach nowych dyscyplin sportowych, rzuty, quiz multimedialny o sporcie, zabawa plastyczna związana
z Olimpiadami, bal sportowców.

 

Wojo na wesoło - czyli szalone berety. Musztra, sprawność i odwaga. Wesołe zabawy nawiązujące do elementów szkolenia wojskowego. Samarytanka i poszukiwanie broni w okopach, rzuty granatem i zagadki
o tematyce wojskowej.

 

Wnętrze:

 

Kolorowy zawrót głowy - wszystko o kolorach. Zabawy ruchowe przy muzyce. Quizy z nagrodami, w plenerze zabawy z kolorową chustą, balony, kolorowa praca plastyczna. Taniec z rekwizytami.

 

Podróż do Fabryki Snów - przenosimy się w zabawie do Hollywood - zwiedzamy ciekawe miejsca, gdzie kręcone są lubiane przez dzieci filmy. Czekają na nas filmowe zagadki, kalambury i charakteryzacja. Zabawy przy muzyce - dużo ruchu, światła i radości. Odwiedzimy też aleję gwiazd.
Na koniec wspaniała impreza taneczna.

 

Wyspy Taratugan - Twórcza zabawa w grupach. Zabawa toczy się na trzech wyspach, które zamieszkują uczestnicy zabawy. Konstrukcja scenariusza pozwala na rozbudowywanie i specjalizację każdej z wysp. Zabawy logiczne oparte na wiedzy przyrodniczej i ogólnej. Impreza dla dzieci od 9 lat. Na koniec impreza taneczna.

 

Tęczowa kula - miks naszych najlepszych zabaw ruchowych i logicznych. Wszystkie znajdują się w tęczowej kuli, jak się do nich dostać ? Muzyka, taniec, rekwizyty do zabaw we wszystkich kolorach tęczy. Mała praca twórcza, dyskoteka.

 

Czary, stwory i wywary - magia w bajkach, baśniach i filmach, kuchnia eliksirów, quiz wiedzy o magicznych postaciach, spotkanie czarownic
i czarodziejów na magicznym balu. Tiary i różdżki, magiczne zaklęcia i znikające pismo (wersja dla dzieci od 9 lat).

 

Magia i jednorożce - magiczne i baśniowe stwory, syreny, jednorożce
i pegazy. Zabawa w czarodziejki dla młodszych dziewczynek. Magiczne eliksiry. Zabawy przy muzyce, praca plastyczna, przebieranki.

 

Skarby Majów i Azteków - spotkanie z historią rdzennych plemion Ameryki Południowej. Azteckie zabawy i ozdoby. Kalendarz Majów. Czekolada - największy skarb Azteków. Prezentacja. Fontanna czekoladowa.

 

HAGA - sesja twórczej kreacji - zabawa twórczo-plastyczna połączona
z quizem multimedialnym. Każdy z uczestników tworzy według specjalnego przewodnika swój fikcyjny awatar. Impreza bardzo ciekawa dla dzieci starszych od 10 lat wzwyż. Na koniec impreza taneczna.

 

Dostosowujemy elementy zabawy do wieku dzieci. W zależności od życzenia Klienta możemy oprócz animacji zająć się dekoracją wnętrza, efektami świetlnymi, poczęstunkiem, prezencikami dla uczestników imprezy.

 

Więcej na ten temat -> Dekoracje balonowe